duży wulkan skałka ozdoba do akwarium Aquael 26x23x17

Cena:
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: Aquael
Wulkan
AQUA DECORIS VOLCANO  są wykonane z bezpiecznej dla mieszkańców akwarium żywicy epoksydowej i mogą stanowić kryjówkę dla ryb. Ich powierzchnia imituje naturalne skały. Są dostępne w dwóch wersjach różniących się od siebie rozmiarem i kształtem.

AQUA DECORIS VOLCANO służą również spotęgowaniu dekoracyjnego efektu AIR LIGHTS. Po umieszczeniu w ich wnętrzu
wspomnianej końcówki napowietrzającej uzyskujemy w akwarium efekt świetlny do złudzenia przypominający wybuchający wulkan. Stanowi on również doskonałe oświetlenie nocne oraz niekwestionowaną atrakcję zwłaszcza dla najmłodszych miłośników akwarystyki.

Wymiary: 26x23, wys. 17 cm


AIR LIGHTS to jedyna w swoim rodzaju nakładka napowietrzająca wyposażona w diody LED podświetlające wylatujące z niej pęcherzyki powietrza. Zasada działania urządzenia opiera się na efekcie światłowodu – pozwala ono na uzyskanie różnobarwnych bąbelków w unikalny sposób rozświetlających wnętrze akwarium sprawiając, że mieni się ono feerią bajkowych kolorów. Końcówki AIR LIGHTS są wyposażone w moduł zawierający cztery diody o podwyższonej jasności świecenia. W zestawie są do nich dołączone trzy komplety kolorowych nakładek: czerwone, niebieskie i zielone. Po ich zastosowaniu wylatujące z wnętrza skałki drobniutkie bąbelki powietrza uzyskują intensywną barwę wybraną przez użytkownika urządzenia (każda dioda po założeniu nakładki może świecić na inny kolor) stwarzając subtelną, a zarazem doskonale widoczną iluminację we wnętrzu zbiornika. Szczególnie dekoracyjny efekt uzyskuje się wieczorem i nocą po wyłączeniu oświetlenia głównego w akwarium. Poza wyjątkowymi walorami ozdobnymi AIR LIGHTS spełnia jednocześnie wszystkie funkcje zwykłej nasadki napowietrzającej. Uwalniając do wody duże ilości bardzo drobnych bąbelków powoduje znaczące zwiększenie ilości rozpuszczonego w wodzie tlenu. Starannie dobrana struktura zastosowanego kamienia napowietrzającego chroni go przed zamulaniem i gwarantuje długotrwałą, niezakłóconą pracę bez konieczności czyszczenia.

Końcówka Airlights jest dostępna w kategorii napowietrzanie.
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl