szafka pod akwarium 80x35x73 PROSTA czarna Aquael

Cena:
Producent: Aquael
Unikalna szafka akwarystyczna z drzwiami w wersji prostejWymiary: 80 x w35 x h73
Kolor: CzarnyAkwarium jest „meblem” stosunkowo ciężkim: już 100-litrowy zbiornik z pełnym wyposażeniem „potrafi” ważyć nawet 120-140 kg. Dlatego – dla zapewnienia mu należytego bezpieczeństwa – konieczne jest zastosowanie specjalistycznych, starannie dobranych szafek na którym z pełnym zaufaniem będziemy mogli powierzyć los naszych pupili. Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko –  idealna szafka akwariowa powinna być ponadto trwała, funkcjonalna, odporna na zniszczenie oraz – co tu dużo ukrywać – atrakcyjna w wyglądzie tak, aby doskonale współgrała z akwarium i jego wnętrzem i wspólnie z nimi stanowiła niebanalną ozdobę pomieszczenia.Szafki ALUDEKOR Aquael wykonane są z w pełni wodoodpornej płyty drewnopodobnej o starannie sprawdzonych właściwościach wytrzymałościowych. Każdy model jest testowany zależnie od wielkości i poddawany kontrolnym obciążeniom znacznie większym niż spotykane w praktyce. W rezultacie jego wytrzymałość przewyższa o co najmniej kilkadziesiąt procent najwyższą możliwą masę dopasowanego do niego zbiornika. Tym samym użytkownik otrzymuje pełną gwarancję bezpieczeństwa. Po drugie, specjalistyczna okleina płyt odznacza się podwyższoną odpornością dzięki czemu szafka może funkcjonować przez długie lata ciągle wyglądając jak nowa. Niestraszna jej woda ani kurz – bieżąca pielęgnacja ogranicza się tylko do regularnego odkurzania powierzchni mebla. Każdy model zaprojektowano z myślą o maksymalnej funkcjonalności – jego wnętrze jest wystarczająco obszerne aby zmieścić w nim niewidoczne z zewnątrz filtry kanistrowe, lampy UV, pompy oraz wszelki inny standardowy osprzęt zbiornika.
Drzwiczki z dekoracyjną aluminiową listwą dodają charakteru i stylu.
Szafkę można kupić również bez drzwiczek.

Szafka przygotowana są do samodzielnego montażu. Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja montażu.

Szafki ALUDEKOR dostępne są w rozmiarach  80, 100, 120 i 150 cm w wersji prostej i owalnej (do zbiorników panoramicznych).
Przedmiotem tej oferty jest szafka w rozmiarze 80 cm w wersji prostej.
Istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru szafki.

Wyprodukowana  przez renomowaną firmę Aquael

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta
Wysyłka w ciągu 24 godzin od wpływu pieniędzyDodatkowo

Dział serwisu w firmie AQUAEL pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo bezpłatnie korzystać z porad  doradców serwisowych od poniedziałku do piątku w godzinach    8:00 - 16:00

kontakt pod numerem telefonu w Warszawie: (22) 644-76-16 wew. 138 lub e-mail

Jest rzeczą oczywistą, że wyroby Aquael są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najwyższe parametry techniczne oraz maksymalną żywotność. Dlatego wszystkie objęte są dwu-, a niektóre nawet trzyletnią gwarancją.


Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl