Filtr kaskadowy Versamax FZN-3 80-300L Aquael

Cena:
Producent: Aquael
Filtr zewnętrzny kaskadowy - Versamax 3 - FZN-3


Dedykowany do zbiorników 80-300 L
Moc: 9,8 W
Wydajność 1200L/H
Pojemność filtra 3 Litry


Przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Dzięki dużej wydajności zapewnia intensywną filtrację wody w akwarium nie zajmując jednocześnie w nim miejsca. Filtr należy powiesić na ścianie akwarium. Wydajność pompy można regulować w szerokim zakresie.

Filtr jest prosty w budowie i łatwy w obsłudze, nawet dla początkujących akwarystów. Woda jest pobierana z dolnych partii akwarium, przepompowywana przez wkłady filtracyjne, a następnie wylewana do akwarium kaskadą. Kaskada dodatkowo wydajnie natlenia wodę w akwarium. Wkłady gąbkowe są wykonane ze specjalnej, bezfenolowej gąbki, na której szczególnie łatwo rozwijają się kultury bakteryjne, odpowiedzialne za usuwanie organicznych zanieczyszczeń z akwarium. Biologiczne oczyszczanie odbywa się głównie w ceramicznym wkładzie filtracyjnym (oferowanym w wyposażeniu dodatkowym), który - dzięki ogromnej powierzchni porowatej jest idealnym siedliskiem dla wyżej wymienionych bakterii.

Każdy filtr wyposażony jest we wkłady gąbkowe. Inne media filtracyjne są wyposażeniem dodatkowym i można je dokupić na innych naszych aukcjach.
W ofercie posiadamy szeroki wybór różnych wkładów filtracyjnych Aquael przeznaczonych do filtra.


    regulacja wydajności

    duża pojemność filtracyjna

    możliwość stosowania wszelkiego rodzaju wkładów filtracyjnych, wkład gąbkowy w standardzie

    koszyki umożliwiające łatwą wymianę wkładów filtracyjnych

    cichy i łatwy w obsłudze


1. Gratis

W gratisie do zakupu dokładamy jedno oryginalne opakowanie 100ml  (NIE UZUPEŁNIENIE) wysoko gatunkowego pokarmu Acti Aquael do wyboru (proszę o zaznaczenie wybranego tytułu w mailu podczas zakupu):
ActiMin - wieloskładnikowy pokarm w płatkach przeznaczony do codziennego kamienia wszystkich gatunków ryb akwariowych.
Betta - pokarm dla bojowników
ActiGran - wieloskładnikowy pokarm w postaci granulek dla wszystkich ryb akwariowych
Vegetal - pokarm bogaty w proteiny roślinne w płatkach
SpiruTabs - tabletki z zawartością spiruliny
Dodatkowo

Dział serwisu w firmie AQUAEL pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo bezpłatnie korzystać z porad  doradców serwisowych od poniedziałku do piątku w godzinach    8:00 - 16:00

kontakt pod numerem telefonu w Warszawie: (22) 644-76-16 wew. 138 lub e-mail

Jest rzeczą oczywistą, że wyroby Aquael są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najwyższe parametry techniczne oraz maksymalną żywotność. Dlatego wszystkie objęte są dwu-, a niektóre nawet trzyletnią gwarancją.

Wszystkie problemy oraz reklamacje  wyrobów Aquael zgłaszane osobiście do  serwisu Aquael są realizowane natychmiast, natomiast reklamacje które są przesyłane w formie przesyłki (poczta, firmy kurierskie) – w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania przesyłki, po czym reklamowany wyrób zostaje odesłany do klienta.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl