Filtr wewnętrzny Turbo Filter 1500 250-350L Aquael

Cena:
Producent: Aquael
Filtr wewnętrzny Turbo Filter 1500

Dedykowany do zbiorników 250-350l
Moc: tylko 22 W
Wydajność: do 1500l/h

Nowe filtry TURBO zostały skonstruowane na bazie nowej linii pomp cyrkulacyjnych AQUAELCIRCULATOR. Dostępne są cztery modele TURBO 500, 1000, 1500 i 2000 (liczby te określają maksymalną wydajność danego modelu w l/h). W porównaniu do swych poprzedników, odznaczają się większą wydajnością w stosunku do swojej mocy. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnych, energooszczędnych silników oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika sprawiających, że straty wydajności zredukowano do minimum. Dodatkowo doskonale napowietrzają wodę - nawet na nieosiągalnej dla innych filtrów głębokości.

WYJĄTKOWE WALORY FILTRACYJNE
Największą zaletą nowych filtrów TURBO są ich wyjątkowe walory filtracyjne. Każdy filtr TURBO wyposażony jest w pojemnik na dowolne sypkie media filtracyjne oraz w gęstą gąbkę o specjalnie dobranych właściwościach (gwarantującą wydajną filtrację mechaniczną i jednocześnie nie wymagającą zbyt częstego czyszczenia).

Pojemniki wypełnione są startowo wkładem ceramicznym BIOCERAMAX 600 zapewniającym doskonałe podłoże dla bakterii nitryfikacyjnych usuwających z wody amoniak i azotyny. Nowością jest możliwość łączenia pojemników - po dokupieniu dodatkowych modułów można dzięki temu w prosty sposób powiększyć objętość mediów filtracyjnych dostosowując wydajność filtracji do potrzeb większego (lub gęściej obsadzonego rybami) zbiornika. Wszystkie filtry TURBO posiadają ponadto wygodną, płynną regulację wydajności przepływu wody realizowaną przez ergonomiczne pokrętło umieszczone na wylocie filtra.

WYDAJNE I CICHE
Nowe filtry TURBO są doskonałym rozwiązaniem kwestii filtracji i napowietrzania wody zarówno w małych, średniej wielkości jak i dużych zbiornikach. Na szczególną uwagę zasługuje model TURBO 2000, którego bardzo duża, niespotykana na rynku wydajność predysponuje go do pracy nawet w 300-litrowych i większych akwariach. Przemyślana konstrukcja nowych filtrów sprawia, że ich obsługa i konserwacja jest mało pracochłonna i bardzo prosta. Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika odznaczają się one wyjątkowo cichą i długowieczną pracą zapewniającą akwaryście pełny komfort użytkowania.

  •     niespotykanie duża wydajność
  •     wyjątkowo efektywne napowietrzanie wody
  •     ciche i energooszczędne
  •     wydajna filtracja mechaniczna
  •     dwustopniowa filtracja biologiczna
  •     płynna i wygodna regulacja wydajności
  •     doskonałe nawet do dużych zbiorników

Zestaw zawiera:
pompka z serii Turbofilter 1500
nasadkę napowietrzającą z końcówką kierującą
regulator napowietrzania
pojemnik filtra z pokrywką i osłoną wlotu
wkład filtracyjny gąbkowy z rurką zasysającą
pojemnik BIO z wkładem ceramicznym
instrukcję obsługi

Wyprodukowany przez renomowaną firmę Aquael

Wysyłka w ciągu 24 godzin od wpływu pieniędzy

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta


Dodatkowo

Dział serwisu w firmie AQUAEL pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo bezpłatnie korzystać z porad doradców serwisowych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

kontakt pod numerem telefonu w Warszawie: (22) 644-76-16 wew. 138 lub e-mail

Jest rzeczą oczywistą, że wyroby Aquael są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najwyższe parametry techniczne oraz maksymalną żywotność. Dlatego wszystkie objęte są dwu-, a niektóre nawet trzyletnią gwarancją.

Wszystkie problemy oraz reklamacje wyrobów Aquael zgłaszane osobiście do serwisu Aquael są realizowane natychmiast, natomiast reklamacje które są przesyłane w formie przesyłki (poczta, firmy kurierskie) – w ciągu 24 godzin od chwili otrzymania przesyłki, po czym reklamowany wyrób zostaje odesłany do klienta.

Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl