moduł oświetleniowy Leddy Tube LED 3W 8000K Aquael

Cena:
Producent: Aquael
LEDDY TUBE 3W PLANT – oszczędność energii do 65%

  •     trwałe i długowieczne – do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany
  •     duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi)
  •     temperatura barwowa 8000 K
  •     łatwe w montażu (zamiennik do wszystkich produktów z ECOLIGHT 9 W)
  •     przeznaczona dla roślin. Emituje światło o temperaturze barwowej 8000 K. W jego widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Zapewnia dzięki temu szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.
Nowość AQUAEL – energooszczędne akwarystyczne moduły oświetleniowe LEDDY TUBE – zużywają do 65% mniej energii niż analogiczne moduły ECOLIGHT. W 2014 roku LEDDY TUBE zastąpią moduły oświetleniowe ECOLIGHT.

LEDDY TUBE 3 W jest odpowiednikiem modułu ECOLIGHT 9 W. AQUAEL LEDDY TUBE łączy doskonałe walory użytkowe z łatwością montażu i uniwersalnością zastosowania.  LEDDY TUBE to również, a raczej przede wszystkim duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi).
LEDDY TUBE składa się z nowoczesnej diody LED o mocy 3 W, umieszczonej w okrągłej, szklanej probówce, trwale zespolonej z przewodem zasilającym.

Odpowiednia konstrukcja diody emituje światło o temperaturze barwowej ok. 8000 K. Niewielka masa własna LEDDY TUBE – zaledwie 124 g bez przewodu elektrycznego, umożliwia jego swobodne instalowanie w lampkach i pokrywach akwariowych. Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu LEDDY TUBE w warunkach akwariowych, w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl