Grzałka Comfort Zone Gold AQN 100W z termostatem Aquael

Cena:
Producent: Aquael
COMFORT ZONE GOLD 100 W
Najwyższy standard jakości.Szklana grzałka akwariowa z termostatem COMFORT ZONE GOLD, której styki pokryte zostały warstwą szczerego złota.


Tradycyjne szklane grzałki akwariowe składają się z termostatu, styków oraz spirali grzejnej. Termostat kontroluje temperaturę wody w akwarium i, w razie potrzeby zwiera lub rozwiera styki uruchamiając w ten sposób lub wyłączając spiralę grzejną. Najbardziej czułym elementem tego układu są właśnie styki  mimo stosowania ich elektronicznego wspomagania wraz z upływem czasu na skutek utleniania metalu ich powierzchnia ulega stopniowemu zanieczyszczeniu. Skraca to żywotność grzałki oraz obniża precyzję ogrzewania wody. W prezentowanej przez AQUAEL nowej, rewolucyjnej grzałce  COMFORT ZONE GOLD udało się ten problem wyeliminować.

W urządzeniu tym styki zostały galwanicznie pokryte warstwa najprawdziwszego złota. Metal ten jest w wysokim stopniu obojętny chemicznie i praktycznie się nie utlenia. Zastosowanie tego rozwiązania wydłużyło znacznie żywotność grzałki przy zachowaniu wysokiej precyzji jej działania. Gwarantuje to wieloletnie i bezawaryjne działanie urządzenia oraz pełne bezpieczeństwo termiczne pływających w akwarium zwierząt. W trosce o najwyższą jakość wykonania każdy pojedynczy egzemplarz grzałki przed przekazaniem w ręce użytkowników jest komputerowo testowany w profesjonalnym laboratorium AQUAEL. Dokładność działania termostatu wynosi 1°C.
Nowe grzałki COMFORT ZONE GOLD są dostępne w ośmiu modelach o mocy:
25 W, 50 W, 75 W, 100 W, 150 W, 200 W, 250 W i 300 W. Mogą więc znaleźć zastosowanie praktycznie w dowolnej wielkości zbiorniku zarówno słodkowodnym jak i morskim.
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl