pokrywa akwariowa z oświetleniem LED 60x30 cm PROFILOWANA - Aquael

Cena:
Producent: Aquael
Pokrywa akwariowa  Aqua4Start Aqua Szut / Aquael

PROFILOWANA o wymiarach 60x30 cm z oświetleniem LED 1x6W

Pokrywy Classic zostały wykonane w technologii wtryskowej zapewniającej im sztywność, trwałość i solidny wygląd.  Podczas ich projektowania maksymalny nacisk położono na solidność i jakość wykonania konstrukcji. Wśród analogicznych wyrobów firm konkurencyjnych wyróżnia je przede wszystkim sposób produkcji – ich obudowy są w całości wytwarzane w technologii wtryskowej. Do niedawna rozwiązanie takie zarezerwowane było jedynie dla dużo droższych, ekskluzywnych linii pokryw.

W rezultacie nowe pokrywy CLASSIC są niebywale solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania oraz mogą służyć bez obaw przez długie lata. To jednak nie wszystko - aby wyeliminować częsty problem skraplania się parującej wody i spływania jej po szybach akwarium w pokrywie umieszczono specjalny system kanałów odprowadzających nadmiar wilgoci prosto do wnętrza zbiornika.

W tylnej części pokrywa  posiada wyprofilowane wyjścia na przewody, które ułatwiają mocowanie urządzeń w środku akwarium. Dodatkowym atutem jest możliwość usunięcia z tylnej części pokrywy specjalnie wyprofilowanych części z tworzywa w celu swobodnego zainstalowania filtra przelewowego lub kanistrowego. Co więcej – tak zmodyfikowana pokrywa nie traci gwarancji producenta i w serwisie AQUAEL nadal traktowana jest jako pełnoprawny produkt.

Ogromnym udogodnieniem dla użytkownika pokryw CLASSIC jest zaprojektowany specjalnie dla nich opatentowany system otwierania „SmartOpen”. Opiera się on tylko na specjalnie ukształtowanych wypustkach na tylnej krawędzi pokrywy i pozwala na jej swobodne zawieszanie bezpośrednio na szybie zbiornika bez konieczności stosowania zawiasów, podpórek ani innych niewygodnych i uciążliwych dodatków.


Całości opisu nowych pokryw CLASSIC dopełnia zainstalowane w ich wnętrzu nowoczesne oświetlenie.
W pokrywie jest zamontowany wymienny moduł oświetleniowy LEDDY TUBE 6W który daje oszczędność energii do 65%. Dla zwiększenia ilości światła w akwarium pokrywa została wyposażona w funkcjonalny odbłyśnik.
 
  •     trwałe i długowieczne – do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany
  •     duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi)
  •     temperatura barwowa 6500 K

LEDDY TUBE składa się z nowoczesnej diody LED o mocy 6 W, umieszczonej w okrągłej, szklanej probówce, trwale zespolonej z przewodem zasilającym. Odpowiednia konstrukcja diody emituje światło o temperaturze barwowej ok. 6500 K. Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu LEDDY TUBE w warunkach akwariowych, w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.
.
Najwyższej jakości oryginalnie zapakowany produkt z polską instrukcją i gwarancją na 2 lata.

Wyprodukowany  przez renomowaną firmę Aquael

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta

Wysyłka w ciągu 24 godzin od wpływu pieniędzy


Pokrywy są dostępne w dystrybucji   Aqua   Szut   lub    Aquael.   Obecnie to jedna firma tworząca grupę Aquael.
Dodatkowo

Dział serwisu w firmie AQUAEL pozostaje zawsze do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo bezpłatnie korzystać z porad  doradców serwisowych od poniedziałku do piątku w godzinach    8:00 - 16:00
kontakt pod numerem telefonu w Warszawie: (22) 644-76-16 wew. 138 lub e-mail

Jest rzeczą oczywistą, że wyroby Aquael są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić najwyższe parametry techniczne oraz maksymalną żywotność. Dlatego wszystkie objęte są dwu-, a niektóre nawet trzyletnią gwarancją.Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl