zaprojektuj swoje wymarzone akwarium CD SERA

Cena:
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: SERA

Sam zaprojektuj swoje akwarium CD

Aby ułatwić początkującym akwarystom start z popularnym hobby, sera stworzyła specjalne oprogramowanie. Na nowej płycie CD  zainteresowani znajdą porady z zakresu zakładania i pielęgnacji akwarium oraz propozycje i zalecenia dotyczące biotopu.

 

Użytkownik może ponadto zaprojektować swoje indywidualne akwarium według własnych życzeń. Rezultatem jest trójwymiarowy podgląd, jak i lista zakupów, za pomocą której będziesz mógł się zaopatrzyć w potrzebne produkty firmy sera w sklepie zoologicznym.

Nowa płyta podzielona jest na cztery kategorie. W dziale porad odpowiadamy na podstawowe pytania oraz objaśniamy jak złożyć i  pielęgnować akwarium. Dodatkowo leksykon zawiera szczegółowe informacje o 130 rybach i 60 roślinach.

Jeśli ktoś chciałby naśladować w akwarium biotopowym naturalne środowisko życia określonych gatunków ryb, w dziale "Akwaria biotopowe" znajdzie najróżniejsze zalecenia i propozyjce dotyczące zakładania akwarium.

Szczególnie praktyczna dla początkujących akwarystów jest część, w której samemu można zaprojektować akwarium. Oprogramowanie kontroluje, czy występują niezgodności i pomaga ich uniknąć. Zaprojektowane akwarium biotopowe można obejrzeć w trójwymiarze i ustawić jako wygaszacz ekranu.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Copyright © QueenCobra.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy Internetowe KQS.store | Wykonanie: Binti.pl